Skontaktuj się z nami

Firma Image Recording Solutions sp. z o.o. jest dystrybutorem na Polskę gier i zabaw edukacyjnych do nauki kodowania dla dzieci i młodzieży: CUBICO, ScottieGo! EDU, SMART SAM Labs.

Napisz teraz: kontakt@irs.com.pl

lub

zadzwoń

tel. kom.: 664 902 924

tel. stacj.: (+22) 752 27 88

Dział obsługi klientów końcowych z Warszawy:

Artur Gmitrzak

tel. kom.: 662 025 692

zapytania_artur@irs.com.pl

Adam Maryszczak

tel. kom.: 698 891 742

a.maryszczak@irs.com.pl

Jacek Tobiasz

tel. kom.: 606 499 087

zapytania_jacek@irs.com.pl

Kontakt dla klientów z południowej części woj. mazowieckiego (powiaty: miasto Radom, radomski, przysuski, szydłowiecki, lipski, zwoleński, kozienicki, białobrzeski, grójecki, garwoliński, żyrardowski):

Andrzej Miszczyk

tel. kom.: 664 902 924

a.miszczyk@irs.com.pl

Dział obsługi partnerów handlowych kupujących sprzęt u nas do dalszej odsprzedaży:

Dla klientów z woj. łódzkiego, mazowieckiego, podlaskiego, pomorskiego, warmińsko-mazurskiego: Dla klientów z woj. dolnośląskiego, opolskiego i śląskiego: Dla klientów z woj. lubelskiego, małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego: Dla klientów z woj. kujawsko-pomorskiego, lubuskiego, wielkopolskiego, zachodniopomorskiego
Łukasz Woźniak

tel. 662 025 677

l.wozniak@irs.com.pl

Rafał Ujma

tel. 662 025 688

r.ujma@irs.com.pl

Jacek Burdzy

tel. 662 025 672

j.burdzy@irs.com.pl

Marcin Czarnecki

tel. 662 025 676

m.czarnecki@irs.com.pl